ponuka BAYARD I LG Elektronics
 
   
Produkty firmy BAYARD Bayard vyvinul stavebnicový systém pomocou kombinácie piatich základných funkcií poskytuje veľké množstvo kombinácií ( cez 1000), na riešenie situácií tak, aby sa prispôsobili Vašim potrebám.
 
 
   

Moderný design LG formáte PDF ( 266 kB)
Katalóg LG vo formáte PDF ( 6,95 MB)

NEO plazmový systém formáte PDF ( 446 kB)
Antikorózna ochrana Gold Fin
LG Elektronics – najväčší svetový výrobca klimatizačnej techniky


Na základe výsledkov jedného z vedúcich japonských inštitútov na prieskum trhu Fuji-Keinzani uverejnených v časopise JARN je spoločnosť LG Electronics so sídlom v Chang Wone od roku 2000 najväčším producentom klimatizačnej techniky na svete s predajom 10 miliónov jednotiek v roku 2004.

Inovácie LG pre čistý vzduch a komfort


Prírodné prúdenie systémom CHAOS Swing


Najprirodzenejší chladivý pocit pre ľudí poskytuje prírodný vánok. Technológia využívajúca teóriu chaos v klimatizačných zariadeniach LG simuluje prirodzené prúdenie vzduchu pohy-bom lamiel a zmenou otáčok ventilátora. Tento systém dokonalejšie premiešava vzduch v miestnosti a zabezpečuje rovnomernejšie rozloženie teplotných zón.


NEO plazmový systém čistenia vzduchu


Nový neo-plazmový systém od LG Electronics vybavený 12-vrstvovými bio-enzýmovými filtrami je jedinečný v tom, že okrem rôznych mechanických nečistôt systém môže výkonnejšie odstrániť jemný prach z domácnosti bežné pachy, pachy z jedla a cigaretový dym, rovnako môže zničiť bunkové steny baktérií a tak ich zničiť. Tento systém vám zabezpečí čistý a svieži vzduch.

 

Copyright 2004 - CONTRAX PLUS, v.o.s.